Polityka prywatności


§ 1 Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Andrzej Mróz, właściciel serwisu Blogowisko.net. Informację odnośnie Twoich danych osobowych możesz uzyskać kontaktując się pod adresem: kontakt@blogowisko.net.


§ 2 W jakim celu przetwarzamy dane osobowe?

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu zgłoszenia bloga, rejestracji konta w naszym serwisie oraz na rzecz mailingu.


§ 3 Jak długo będziemy przechowywać dane osobowe?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać do momentu wycofania przez Ciebie zgody.


§ 4 Jakie są moje prawa?

Masz prawo do:

  • żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych,
  • sprostowania swoich danych osobowych,
  • usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,
  • przenoszenia swoich danych osobowych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego.

§ 5 Czy podanie danych osobowych jest dobrowolne?

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku nie podania danych osobowych nie będzie możliwe zgłoszenie bloga i rejestracja konta w naszym serwisie, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.


§ 6 Komu udostępniamy dane osobowe?

Twoje dane osobowe przekazywane będą, na mocy umowy powierzenia danych osobowych, do podmiotu świadczącego usługi hostingowe na naszą rzecz (obecnie: JDS, ul. I. Krasickiego 14/14, 81-285 Gdynia).


§ 7 Czy moje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany (profilowane)?
  • Stosujemy analizę statystyczną ruchu na stronie, poprzez Google Analytics (Google Inc. z siedzibą w USA). Nie przekazujemy do operatora tej usługi danych osobowych, a jedynie zanonimizowane informacje. Usługa bazuje na wykorzystaniu ciasteczek w urządzeniu końcowym użytkownika. W zakresie informacji o preferencjach użytkownika gromadzonych przez sieć reklamową Google użytkownik może przeglądać i edytować informacje wynikające z plików cookies przy pomocy narzędzia: https://www.google.com/ads/preferences/.
  • Korzystamy z Piksela Facebooka. Ta technologia powoduje, że serwis Facebook (Facebook Inc. z siedzibą w USA) wie, że dana osoba w nim zarejestrowana korzysta z Serwisu. Bazuje w tym wypadku na danych, wobec których sam jest administratorem. Nie przekazujemy od siebie żadnych dodatkowych danych osobowych serwisowi Facebook. Usługa bazuje na wykorzystaniu ciasteczek w urządzeniu końcowym użytkownika.